MPodiumas

Komanda

Aistė

Ingrida

Simona

Diana

Alina

Eglė

Ieva

Deimantė

Raminta

Samanta

Apie mus

MPodiumas

MPodiumas (Mados Podiumas) – Tai puiki pradžia kiekvienam ir kiekvienai svajojančiam apie profesionalią modelio karjerą, tačiau nežinantiems nuo ko pradėti, ar norintiems įgyti patirties modelių ir mados industrijoje. Modelių studija atveria duris vaikams nuo 3 iki 18 metų amžiaus, pasitinka juos su šypsena bei išskirtiniu dėmesiu kiekvienam modeliukui.

Kasmet organizuojamos modelių atrankos visoje Lietuvoje, tad net ir nelankantiems modelių mokyklos, tačiau itin perspektyviems ir fotogeniškiems vaikams atsiranda unikalios galimybės sudaryti sutartį su modelių  agentūromis bei pradėti profesionalaus modelio karjerą Lietuvos ir užsienio rinkoje dar ankstyvoje vaikystėje. 

MPodiumas įkūrėja
ir pagrindinė vadovė

Modelių studijos Mados Podiumas įkūrėja ir vadovė – Aistė Karanauskytė (g. 1990 vasario 25 d.) – grožio konkursų nugalėtoja, aktorė, renginių organizatorė – vedėja ir dainininkė.

2013 m. baigė Šiaulių Universitetą „Estrados meno“ specialybę ir įgavo aktorės bakalauro laipsnį. 2009 m. dalyvavo grožio konkurse „Mis Šiaulių kraštas 2009“, kuriame laimėjo teisę atstovauti Lietuvą Minske vykusiame tarptautiniame grožio konkurse „Miss Intercontinental 2009“. Vaidino 9-tąjame serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone. Merginų pop grupės „Vyšnios“ vokalistė.

„Būk kurčias, kai kiti sakys tau, kad negali įgyvendinti savo svajonių“, visi mes galime būti kuo tik norime ir pasiekti tai, apie ką svajojame. Tereikia tikėti ir nestovėti vietoje, o kasdien padaryti žingsnį dėl savo norų. Visada sakau, kad myliu savo darbą ir esu laiminga, nes man MPodiumas yra ne tik darbas, bet ir mano antroji šeima. Mano tikslas suteikti vaikams daug šypsenų, pasitikėjimo savimi, parodyti kovojimo dvasią ir padėti atrasti savo gyvenimo kelią.

Nuo 2007 m. dirbau modeliu Italijoje, Japonijoje bei gimtojoje Lietuvoje. Dalyvavau grožio konkursuose. Per tuos metus baigiau vadybos, fotografijos studijas. Supratusi, jog modelio darbas nėra mano tikrasis pašaukimas suvokiau, kad aš noriu savo žiniomis dalintis su kitais. Taip atradau save mokytojos amplua. Aistės ir MPodiumas dėka galiu pasidalinti su jaunąja karta ne tik praktinėmis žiniomis, bet ir asmenine patirtimi.  

Visada jūsų, Ingrida

„Kiekvieno žmogaus grožis turėtų išaugti iš vidaus. Išauginę grožį savyje, jį spinduliuosime savo išorėje.“

Kauno vadovė Ingrida

Projektų vadovė Simona

Esu Simona, su vaikais dirbu nuo 2005 m. Turėjau savo modelių mokyklą Šiauliuose, todėl žinau šio ugdymo specifiką, poreikius ir aktualijas. Modelių mokyklą MPodiumas pažįstu nuo jo įsikūrimo, matau kaip jis auga ir tobulėja Aistės savo  aistros mylimai veiklai dėka. Esu plataus profilio renginių organizatorė, grožio konkursus organizuoju nuo 2007 m.

Nesvarbu ką darai, svarbu kaip. Rinkis drąsą ir pasitikėk visatos galia, jos palaikymu. Ne viską įmanoma suplanuoti.

Su meile, Simona ❤

Esu Diana, šią modelių mokyklą pradėjau lankyti nuo 14 metų, po 5 metų Aistė matydama mano atsakingumą ir bendravimą su vaikais pasiūlė tapti MPodiumas vadove. Esu labai laiminga, nes paauglystėje atėjusi į modelių atranką atradau savo gyvenimo kelią. Labai myliu MPodiumas vaikus ir jiems atiduodu visą save. Tikiu, kad kiekvienas atėjęs pas mus pasisems gerų emocijų, pasitikėjimo savimi ir pozityvumo. Gal kaip ir aš atras savo gyvenimo kelią.

„Šypsokis, nes niekada nežinai kas ir kur gali įsimylėti tavo šypseną“.

Vilniaus ir Kauno vadovė
ir koordinatorė Diana

Vilniaus ir Kauno vadovė Alina

Esu Alina, pati lankiau šią modelių mokyklą MPodiumas 5 metus, po tų nuostabių 5 metų kartu tapau vadove. Supratau, kad vaikus be galo myliu ir kiekvieną kartą į darbą ateinu su noru, nes žinau, kad manęs laukia mano nuostabūs vaikučiai.

Kartu su MPodiumas komanda visada stengiamės, kad vaikams būtų įdomu, naudinga ir smagu. „Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą.“ Man būnant su vaikais sustoja laikas ir nedingsta šypsena, džiugina įvairios mažos smulkmenos.

Egle Kojalienė Grimo akademijos vadovė ir dėstytoja. Kaip prižiūrėti veido odą, kodėl grimeriai yra geriausi modelių draugai, kaip teisingai grimuotis, kad fotografas pagautų geriausią kadrą… šviesos ir spalvų magija – tai makiažas, prieš foto objektyvą – reikalingas foto makiažas. Visas šias smulkmenas išsiaiškinsim makiažo pamokėlių metu.

„Gražu tai, kas tikra, tikri jausmai, tikros emocijos…tikras žmogus“.

Makiažo dėstytoja Eglė

Renginių ir fotosesijų fotografė Ieva

Reportažinė fotografija dažniausiu atveju būna ganėtinai griežta, bet visąlaik stengiuosi jog visi užfiksuoti renginiai neatrodytų statiški. Tad kai dalyvausite renginiuose svarbiausia atsipalaiduokite, labai nesijaudinkite ir negalvokite, kad kažkas nepasiseks. Tiesiog mėgaukitės akimirka bei smagiai praleiskite laiką, o aš tuo tarpu užfiksuosiu šiuos įsimintinus momentus! Taipogi be renginių fotografavimo užsiimu ir personalizuotomis fotosesijomis. Studijų laikais man visąlaik patikdavo mados fotografija ar įvaizdžių kūrimas, todėl ruošdama praktinę bakalauro dalį pati kūriau vizualą prekės ženklui. Tad pas mane nuotraukos gali būti nuo labai švelnių iki labai ryškių ar konceptualių. Nesilaikau vieno stiliaus, nes visąlaik norisi išbandyti kažką naujo.

Atsitiktinai buvau radus vieno žmogaus mintį, kurią jau ilgą laiką sau pritaikau: “Meno kūrinys yra kažkas tarp klaidos ir atradimo, todėl tas, kas niekada neklysta, nebus originalus.”. Tai galioja ne tik fotografijoje, bet ir kitose srityse, nes nedarant klaidų gyvenime ir iš jų nesimokant niekada nejudėsi į priekį.

Esu Deimantė, su fotografija susidūriau visai netyčia ir mes kartu jau 7 metus. Nors dirbu su didžiaisiais prekių ženklais, tokiais kaip “Coca-cola”, “Neptūnas”, “Pringles”, “Audimas”, vis tik pati pirmoji ir didžiausia mano aistra yra fotografuoti žmonių portretus, bendrauti ir pamatyti spindesį jų žvilgsniuose. Su MPodiumas esu nuo pat savo karjeros pradžios ir labai didžiuojuosi galėdama būti šios nuostabios komandos dalimi!

„Šiandien yra pirmoji tau likusio gyvenimo diena.“

Fotosesijų fotografė Deimantė

Pozavimo dėstytoja ir
fotosesijų fotografė Raminta

“Ir pats mažiausias aukso akmenėlis, šviesos apšviestas, suspindi ryškiausiomis savo spalvomis.”

Esu Raminta. Fotografija užsiimu 10 metų. Modelius fotografuoju natūraliu apšvietimu, ekspromtu pasirinktose lokacijose. Pirmenybę skiriu modelio savitam natūralumui, kurį stengiuosi pabrėžti geriausiai matomu kampu. Fotosesiją vadinu, naujų draugų pažinties procesu. Proceso metu mokomės visi kartu, tad pamokos yra spalvotų išbandymų metas.

Esu Samanta. 2019 metais baigiau bakalauro studijas, mados dizaino specialybę, tad dabar galiu vadinti save dizainere. Toliau sėkmingai stengiuosiu kiekvieną dieną tobulinti savo žinias ir nesustoti vietoje. Mada ir stilius neatsiejami nuo manęs jau nuo pat mažų dienų. Labai mėgstu kurti, atrasti kažką naujo. Kūryba man padeda išreikšti savo emocijas ir jausmus. Tikiu, jog darbas su vaikais bus dar viena nuostabi patirtis. Manau ne tik vaikai išmoks kažko naujo, bet ir aš pati, kartu su jais tobulėsiu.

 ,,Drabužiai nieko nereiškia, jeigu nėra pasitikėjimo savimi. Stilius – tai būdas pažinti save ir be žodžių pasakyti, kas tu esi. ‘’

Stiliaus dėstytoja Samanta

Registracija į mokyklą!