Skip to content

KONKURSAI

Dalyvauti gali visi

Net ir nelankantiems modelių mokyklos, tačiau itin perspektyviems ir fotogeniškiems vaikams atsiranda unikalios galimybės.

Konkursai rengiami kasmet

Modelių atrankų datos bei papildoma informacija skelbiama mūsų svetainėje bei Facebook profilyje MPodiumas ir Instagram'e mados_podiumas.

Veidrodėli, veidrodėli

Veidrodėli veidrodėli, kas Pasaulyje gražiausia!? Mažosios princesės ir pasakas dievinančios mergaitės, kviečiame Jus dalyvauti pačiame pasakiškiausiame konkurse, kurio metu veidrodžių apsuptyje Jūs jausitės kaip karalaitės, pasipuošite gražiausiomis suknelėmis ir pasakiškiausiomis karūnomis. Konkurse laukiamos visos nuo 3 iki 17 metų mergaitės. Visos dalyvės bus suskirstytos pagal amžiaus grupes.

Mini Model
Look

Mada, podiumas, fotoaparatų blykstės! Žavi?
Tuomet dalyvauk Jaunųjų modelių konkurse „Mini model look“ ir laimėk!
Konkurse laukiami visi nuo 3 iki 17 m. amžiaus. Iš kiekvienos amžiaus grupės bus išrinktas nugalėtojas, o iš visų nugalėtojų tik vienas laimės pagrindinį „Grand Prix“ prizą.
Dalyvaudami konkurse Jūs įgausite pasitikėjimo savimi ir drąsos!
 

Aš -
madinga

Ei, stileiva! Draugai tave laiko vakarėlio ikona? Tavo smart casual visada nepriekaištingas, o spinta lūžta nuo gražiausių apdarų? Ateik pasirodyti ir sužavėk visus! Šis labai madingas konkursas mergaitėms “Aš madinga” kaip tik tau!
Konkurse laukiamos visos nuo 3 iki 17 metų mergaitės. Visos dalyvės bus suskirstytos pagal amžiaus grupes.